درباره ما

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر :

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر یک مجموعه ثبتی و اداری می باشد.که در کلیه امور اداری،تبلیغاتی و بازرگانی آماده همکاری و خدمت رسانی به شما هم وطنان می باشد.

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر طی این سال ها سعی نموده کیفیت و کمیت خدمات ثبتی،اداری و مالی خود را افزایش دهد. که خوشبختانه طی سال های گذشته روندی رو به رشد داشته است.

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر توانسته با بهره مندی از تجربه دیرینه خود در زمینه امور ثبتی و مالی و اداری در کرج،موفق باشد.این موسسه،شرکت ها و برند های مختلفی را در شهرهای بزرگ به خصوص کرج ثبت نموده است.موسسه تکسفیر با دارا بودن کارشناسان خبره و مجرب در این زمینه ها توانسته اعتماد مشتریان خود را جلب نماید. و موجبات رضایت آن ها را فراهم نماید.

هدف موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر کسب رضایت مشتری و جلب اعتماد آن ها می باشد.در این موسسه امور مربوط به ثبت شرکت،ثبت برند،اخذ کد اقتصادی،اخذ کارت بازرگانی و جواز تاسیس و پلمپ دفاتر انجام می گیرد.شما می توانید برای انجام این امور با همکاران و کارشناسان ما در این موسسه تماس بگیرید. و از مشاوره ها و راهنمایی های آن ها بهره مند شوید.

تمامی امور مربوط به ثبت شرکت در کرج،ثبت برند در کرج و اخذ کد اقتصادی در کرج را به موسسه ما بسپارید.به این وسیله در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید.ما نیز تمامی تلاش خود را می نماییم تا شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نماییم.برای این منظور کافی است با شماره های موسسه ما که در سایت موجود است تماس بگیرید.

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

تمای محتویات سایت متعلق به موسسه ی ثبتی حقوقی تکسفیر میباشد-©توسعه و پشتیبانی :منسیکس